Cumartesi, 31 Mart 2012 17:53

MÜHENDİSLİK EĞİTİMİ HAKKINDA

Yazan
Öğeyi Oyla
(15 oy)

http://www.muhendislikegitimi.com sitesi Yrd.Doç.Dr Barış Gökçe tarafından kurulmuştur. Sitenin kuruluş amacı, tüm mühendislik bölümleri derslerinin içeriklerini oluşturmak, çeşitli kaynaklardan derlenen ders içeriklerini, soruları ve projeleri paylaşmak, ders anlatımlarını görsel eğitim videoları şeklinde yayınlamak ve online mühendislik eğitimine katkıda bulunmaktır.

Yrd. Doç. Dr Barış Gökçe, 1978 yılında Mersin'in Mut ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra metal öğretmenliği alanında sırasıyla 2001 yılında lisans, 2004 yılında yüksek lisans ve 2009 yılında doktora derecelerini Afyon Kocatepe Üniversitesinden aldı. Afyon Kocatepe Üniversitesinde 2004 yılına kadar araştırma görevlisi olarak çalıştı, 2004 yılından sonra öğretim görevlisi olarak çalıştı.  2011 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Teknoloji Fakütlesi  Mekatronik Mühendisliğine öğretim üyesi (Yardımcı doçent) olarak atandı.

 

Halen Afyon Kocatepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğünü yürütmektedir. 

 

Siz de online mühendislik eğitimi çalışmalarında muhendislikegitimi.com sitesinde Yazar Olarak söz sahibi olmak ve içerik geliştirmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Katılım ve desteğinizden dolayı teşekkür ederim. 

Saygılarımla  Yard. Doç. Dr. Barış GÖKÇE

 

DESTEKLEYENLER:

Öğretim Görevlisi Mefule GÖKÇE

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmeni Celil BAYER

Okunma 15864 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 15 Mart 2017 16:49
Bu kategoriden diğerleri: « YAZAR OL! PLC HEMZEMİN GECİT »